
Гвинтівка пневматична Beeman Longhorn Gas Ram кал. 4.5 мм
6 910 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1429.04.14
Пневматична гвинтівка Beeman Longhorn - це перевірена часом модель, яка ідеально підходить для розважальної стрільби. Ця модель вже не перший рік є ТОП-ом продажів завдяки своїй ергономіці, потужності (гвинтівка класу "магнум"), точності стрільби та привабливою ціною.
Завдяки використанню ударостійкого пластику в конструкції ложі та приклада, гвинтівка не боїться різких перепадів температур, підвищеної вологості та менш схильна до сколів і тріщин, аніж дерев'яні ложі. Особливістю цієї ложі є наскрізна конструкція приклада з руків'ям, яка робить гвинтівку більш зручною. Доповнюють її насічки на руків'ї, що забезпечує надійне утримання навіть вологою рукою або в рукавичках.
Також, у гвинтівці Beeman Longhorn можна регулювати ударно-спусковий механізм по довжині ходу й по зусиллю спуску.
Присутній також автоматичний запобіжник.
Прицільні пристосування представлені ціликом та мушкою. Цілик нерегульований. Мушка гвинтівки захищена кільцем та має фібергласові волокна, які полегшують прицілювання в умовах недостатнього освітлення.
На ствольній коробці присутнє посадкове місце "ластівчин хвіст", на яке можна встановлювати різноманітні прицільні прилади. Для того, щоб стрільба з оптичного прицілу була стабільною, на ствольній коробці встановлено стопор, який блокує з'їзд кріплення з прицілом, що відбувається внаслідок віддачі.
Існує кілька модифікацій цієї гвинтівки:
Beeman Longhorn - стандартна версія зі сталевою пружиною.
Beeman Longhorn GR - версія з газовою пружиною.
Beeman Longhorn Silver - версія з нікельованим знімним стволом та зі сталевою пружиною.
Beeman Longhorn Silver GP - версія з нікельованим знімним стволом та з газовою пружиною.
Газова пружина, яка встановлена на гвинтівці, має цілий ряд переваг в порівнянні зі звичайною: менша віддача та вища зносостійкість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Країна виробник | США |
| Довжина ствола | 450 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 365 м/сек |
| Тип | Газо-пружинна |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Додаткові | |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1150 мм |
| Вага | 3.12 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Прицільні пристосування | Цілик і мушка |
| Енергія, Дж | 24 |
- Ціна: 6 910 ₴






