Повідець Ukrspin Orange Spinning сталевий AFW c вертлюгом виготовлений з сплетення сталевих волокон, яке розробленого і виробленого фірмою AFW (USA), має високу міцність, при малому діаметрі. Еластичний (завжди повертається до своєї первісної форми). Рекомендований для лову на джиг. Оснащений фурнітурою DECOY (Japan).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrspin |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 0.3 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Розривне навантаження | 9 кг |
| Тип | Повідець |
| Колір | Помаранчевий |
| Довжина повідця | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴


