На відміну від звичайної жилки, флюорокарбон має високу стійкість до абразивного впливу. Ці повідці, в більшості випадків, витримують контакт зі щучими зубами. Їх можна використовувати для лову на джиг, воблери і т.д. У порівнянні з металевими повідцями, флюорокарбонові - прозорі, і менше насторожують хижака під час лову в чистій воді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 0.4 мм |
| Кількість в наборі | 2 |
| Матеріал | Флюорокарбон |
| Розривне навантаження | 8.5 кг |
| Тип | Повідець |
| Колір | Прозорий |
| Довжина: | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39,60 ₴

