Повідець Ukrspin Orange Spinning титановий Orange c вертлюгом виготовлений з титанової нитки NiTi від компанії Orange. Виріб має високу міцність, при малому діаметрі. Еластичний (завжди повертається до своєї первісної форми). Рекомендований для лову твічингом. Оснащений фурнітурою Orange.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrspin |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 0.35 мм |
| Матеріал | Титан |
| Розривне навантаження | 12 кг |
| Тип | Повідець |
| Колір | Помаранчевий |
| Довжина повідця | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴

