Чохол напівжорсткої конструкції, призначений для зберігання і транспортування чотирьох котушок. Чохол забезпечує прекрасну захист завдяки внутрішній підкладці з м'якого спіненого матеріалу. Виконаний з міцної, синтетичної тканини, закривається на блискавку. Для зручності перенесення ручка має накладку з EVA-матеріалу. На торці чохла нанесений логотип компанії Flagman.Гнучкі, внутрішні перегородки на липучках легко знімаються, після чого збільшене простір можна використовувати не тільки для перенесення котушок, але і для транспортування інших аксесуарів або інших рибальських приналежностей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для котушок |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴




