- Колір: Blue/Black
- Призначення: для наживки
- Тип: одностороння
Flagman Armadale Bait Box - зручна ємність з перфорованою щільною кришкою для зберігання і транспортування насадок тваринного та рослинного походження. Коробка Armadale Bait Box виготовлена з якісного та довговічного пластику. Отвори в кришці Flagman Armadale Bait Box дозволять зберегти тваринні компоненти в належному вигляді.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Flagman |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Тип | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Літраж | 1.25 л |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 6 см |
| Длина | 17.5 см |
| Ширина | 9 см |
Информация для заказа
- Цена: 135 ₴

