Коробка Select Lure Box максимально пристосована для зберігання приманок і рибальських аксесуарів. Для її виробництва використаний практичний пластик, що витримує деякі ударні навантаження і не вступає в реакцію з різними силіконами. Широкий асортимент моделей різних габаритів і комбінацій внутрішніх відсіків, допоможе підібрати коробку для зберігання приманок практично будь-якого розміру.
Коробка Select Lure Box SLHS-012 - невелика модель, яка легко поміститься в кишені жилета або рибальської куртки. Має 4 поперечних відсіки, які, при необхідності, можна розділити наявними перегородками на дві рівні частини. Кришка зафіксована на поворотних петлях і оснащена однією застібкою, що швидко закривається. Може використовуватися для зберігання невеликих приманок, які застосовуються в ультралайтовій і лайтовій спінінгових риболовлях.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Select |
| Количество ячеек | 8 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коробка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 2.8 см |
| Длина | 12.2 см |
| Ширина | 7.9 см |
- Цена: 49,50 ₴


