Розмір: 255×135×30 мм.
Матеріал: АБС-пластик.
- Оснащена надійними магнітними замками.
| За видом | Коробки коропові |
|---|---|
Carp multi rig - найбільш універсальна коробка для коропового та методного лову.
Обладнана магнітними замками. Складається з двох частин, в одній знаходиться поводочниця, а в іншій є великий відсік для інструментів та відділення різноманітних розхідників.
На поверхні є лінійка для вимірювання повідців.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kalipso |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коробка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 3 см |
| Длина | 25.5 см |
| Ширина | 13.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 490 ₴



