Бренд: Golden Catch
Кількість комірок, шт: 17
Призначення: Для приманок, Для фурнітури
Матеріал: Пластик
Тип: Односторонні
- Зручна, містка коробка для зберігання і транспортування рибальських аксесуарів
- Комплектується 14-ма з’ємними перегородками, які можна встановити у зручному положенні та комфортно розподілити приманки, грузила, кормушки, готові оснастки та інструменти
- Універсальна для всіх видів ловлі
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Golden Catch |
| Количество ячеек | 17 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коробка |
| Цвет | Желтый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 4.5 см |
| Длина | 27.5 см |
| Ширина | 18.3 см |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴






