Бренд: Golden Catch
Кількість комірок, шт: 6
Призначення: Для приманок
Матеріал: Пластик
Тип: Односторонні
Вид риболовлі: Спінінгова, Морська
- Коробка оснащена повністю зйомною кришкою для зручності.
- У комплекті 5 перегородок для кращого розподілу приманок та аксесуарів у коробці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Golden Catch |
| Количество ячеек | 6 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коробка |
| Цвет | Желтый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 3.3 см |
| Длина | 20.5 см |
| Ширина | 15.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴





