Бренд: Golden Catch
Кількість комірок, шт: 10
Матеріал: Пластик
Тип: Подвійні
- Компактна, подвійна коробка для дрібних рибальських аксесуарів
- 10 зручних осередків, що закриваються
- Універсальна для всіх видів ловлі
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Golden Catch |
| Количество ячеек | 10 |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Двусторонняя коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коробка |
| Цвет | Желтый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 3 см |
| Длина | 10.7 см |
| Ширина | 7.3 см |
Информация для заказа
- Цена: 115 ₴





