- Розмір: 190x100x30 мм
- Призначення: для приманок
- Тип: одностороння
Flagman Tackle Box #24 – компактна одностороння коробка, яку виготовлено з прозорого ударостійкого пластику. Має незнімні перегородки, чудово підійде для зберігання і транспортування приманок різноманітних типів і підходящих розмірів, а також джиг-головок, елементів оснастки та інших аксесуарів. Кришка рибальської коробки Flagman Tackle Box #24 закривається на міцну надійну защібку. Розміри: 19x10x3 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Flagman |
| Количество отделений | 5 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коробка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 3 см |
| Длина | 19 см |
| Ширина | 10 см |
Информация для заказа
- Цена: 59 ₴




