Сумка, призначена для зберігання і перевезення фідерних годівниць і аксесуарів. Має одне відділення. Виготовлена з дуже міцної, зносостійкої, полімерної тканини. Еластична, прозора кришка дозволяє візуально визначити вміст без відкривання сумки. Закривається на блискавку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Flagman |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 10 см |
| Длина | 28 см |
| Ширина | 21 см |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴


